Beton Efekt ve dekoratif boya

Restoran Duvarlarında Beton Efekt ve dekoratif boya
Bilindiği üzere gri rengi insanlarda huzur verdiği için restoran duvarlarında beton efekt kullanılmaktadır. Bu da müşteri kitlesinin çoğalmasına katkıda bulunmaktadır. Öyle ki restorana gelen insanlar yemeklerini huzurlu bir şekilde yemekteler ve ardından da mutlu bir şekilde hafızalarında güzel hatıralar ile oradan ayrılmaktadırlar. Bu kapsamda sizler de eğer bu huzuru yakalamak istiyorsanız bu durumda beton görünümlü boya veya sıva uygulamalarını denemelisiniz.


İşte bu uygulamalar hakkında sizlere bu yazımızda kısa ama yeterli bilgileri vermeye çalışacağız. İlk olarak bu uygulamanın ne olduğu ile işimize başlayalım.
Doğal Görünümün Sırrı
Elbette ki doğal beton şeklinde duvarları bırakmak söz konusu değildir. Bu durumda yapılan ise beton görünümüne sahip olan boya veya sıva kullanılarak doğal bir hava katmaktır. İşte sizler de bu kapsamda gerekli olan tüm planlamalarınızı yaptıktan sonra bu işe girişebilirsiniz.


Duvar Dostu Uygulama
Bu uygulama duvarlara hiçbir zarar vermemekte bilakis duvarların ömrünü uzatmaktadır. Bu sayede ise ileride yapacağınız masraflardan da kurtulmuş olacaksınız.
Örnek olarak verecek olursak duvarların bu uygulama sayesinde nefes almaya başlayacak olması ile birlikte duvarlarınızda herhangi bir nemlenme durumu ortaya çıkmayacaktır. Dolayısıyla da ekstra masraflar ortadan kalkacaktır.


Nerelere Uygulanır?
Bu uygulamayı hem iç cephe hem de dış cephe olarak uygulayabilirsiniz. Bu kapsamda sadece ilk boyandığı sırada sudan korumanız gerekmektedir. Ancak belirli bir süre geçtikten sonra artık ilave tedbirlere gerek kalmayacaktır.
Bu uygulama tavanlara, koridorlara ve diğer duvarlara da uygulanabilmektedir. Eğer bir restoran sahibi iseniz bu durumda boş bir duvarı beton görünümlü bir hale getirip ardından da duvarı otantik süslemeler ile donatabilirsiniz. Ardından da bir iki masa atarak müşterilerinize eşsiz bir ziyafet çekmelerini sağlayabilirsiniz.


Tasarım Önerileri
Beton görünümlü duvar sayesinde sizler işletmenize bir otantik hava katabilirsiniz. Ancak bununla da yetinmeyip ekstra tasarımlar ile de kendinizi daha da geliştirebilirsiniz. Örnek olarak verecek olursak duvarın üzerine tuğla ya da taş desenleri ekleyebilir ve böylelikle daha farklı bir hava elde edilmesini sağlayabilirsiniz.


Bunların yanı sıra duvarınıza çeşitli çizimler de yaptırabilirsiniz. Örnek olarak verecek olursak restoranın yerini gösteren bir krokiyi duvarınıza çizdirebilir ve böylelikle müşterilerinizin aklında daha kalıcı bir yer edinebilirsiniz.


Renklendirme Çalışmaları
Eğer ki gri renk sizler için çok sade kalır ise bu durumda yapmanız gereken işin ehli olan kimseler tarafından renklendirilme yapılmasıdır. Bu kapsamda küçük dokunuşlar dahi ortamın rengini son derece değiştirecektir. Böylelikle müşterileriniz sizden başkasını tercih etmeyecek konuma geleceklerdir.


Maliyeti Nedir?
Beton duvar maliyeti hakkında net bir rakam elbette ki söylenemez. Zira duvarın büyüklüğü kullanılan malzemeler vb. Hususlar fiyatın oluşmasını yakından ilgilendirmektedir. Ancak genel olarak diğer hizmetler ile ve faydaları ile karşılaştırıldığında son derece makul bir fiyatın ortaya çıktığını söyleyebiliriz.


Zira bu uygulama ile birlikte sadece estetik bir görünüm elde edilmemekte aynı zamanda da duvarın ömrü uzatılmaktadır. Bu kapsamda değerlendirildiğinde ise verilen ücretin kat be kat fazlasının kar olarak elde edildiği görülecektir.
Dolayısıyla bizler de sizlere bu uygulamayı yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz. Hem müşteri kitlenizi daha da artırmanız hem de işletme duvarlarını daha da güçlendirmeniz için bu yöntem gerçekten son derece ideal bir yol olmaktadır. Bu kapsamda ihtiyaç duyduğunuz her aşamada sizlerin yanınızda olacağımızı da ifade etmek isteriz. Bize sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. En kısa süre içerisinde beton duvar tasarımları ve diğer işlemler hakkında sizlere ayrıntılı bilgiler verilecektir.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.