Dekoratif sıva ile beton görünümlü duvar

Dekoratif sıva ile beton görünümlü duvarlar ;

Farklı renk ve model seçenekleri ile hazırlanacak olan mermer efekti uygulaması sıva ile yapılabileceği gibi aynı zamanda boya ile de yapılabilir. Bu alanda hazırlanmış olan boyalar ile istenilen her duvarda uygulama yapılarak mermer görüntüsü elde edilmektedir.

Duvarlarınızın dekorasyonunuzu daha fazla etkilemesi için tercih edebileceğiniz binlerce farklı renk seçeneği ile mermer efekti oluşturulmaktadır.

Kolay uygulanabilir olması boyama işlemi sırasında efekt oluşturmak amacıyla boyanın üzerine yapılacak olan darbeler sayesinde istenilen görüntünün kısa süre içerisinde edilmesini sağlamaktadır. Özellikle mermer kullanmak istemeyenler için aynı görüntüyü oluşturacak boya uygulaması ile daha sonrasında istenildiğinde farklı uygulamalar da aynı duvar üzerine rahatlıkla yapılabilir.

İtalyan Dekoratif Boya Uygulama İşlemleri

Dekorasyonda farklı uygulamalar yapmak isteyenler için İtalyan mermer desenli boya uygulaması daha modern ve etkileyici alanlara sahip olmanız noktasında sizlere yardımcı olmaktadır. Özellikle dekorasyonunu modern bir havada yapmak isteyenler için tercih edecek olan uygulama seçenekleri arasında yer alan boya ile yapılan mermer görüntüsü farklı olduğu kadar kullanışlı alanlar oluşturulmasını da sağlamaktadır.

Standart uygulamalardan sıkılanlar için etkili olan uygulama seçeneğini istenilen her alanda rahatlıkla uygulanabilmektedir. Boya veya sıva ile yapılacak olan uygulama için kullanıcıların taleplerine göre işlem yapılmaktadır. Bu sayede yapılacak olan işlem sonrasında aynı duvar farklı şekillerde de kullanılarak yeniden dekore edilme imkanı sunmaktadır.

Mermer Efekti Boya Uygulamasının Avantajları

Özellikle ofis ve ev gibi alanlarda banyo ve diğer alanlar için farklı dekorasyon uygulaması yapmak isteyenlerin tercihi olan mermer desenli boya uygulaması farklı avantajlar elde edilmesini sağlamaktadır.

  • Kullanıldığı alan yani duvarlar istenildiğinde yeniden farklı şekillerde dekore edilerek kullanılabilir.
  • Boya ile yapılacak uygulama mermer uygulaması yapıldığı durumlarda üzerine yeniden mermer uygulaması veya mermerin çıkartılması ile tekrar sıva yapılması gerektiğinden bu şekilde ekstra masraflar çıkmadan değişiklik yapmanızı sağlamaktadır.
  • Daha parlak ve etkileyici bir görüntü oluşmasını sağlamaktadır.
  • Özellikle daha kısa süre içerisinde tamamlanması sayesinde hızlı sonuç alınmasını sağlar.
  • Mermer döşeme işlemi sırasında oluşan inşaat kalıntıları boya ile mermer efekti oluşturma sırasında oluşmasından ekstra bir işlem yapılmasına gerek kalmamaktadır.
  • Uzun yıllar boyunca sorun yaşanmadan kaliteli kullanım imkanı elde edilmesi konusunda etkili bir seçim olarak avantaj sağlamaktadır.

Mermer Efekti Boya Uygulaması Hangi Alanlarda Uygulanır?

Özel olarak üretilmiş olan boyalar ile yapılacak olan mermer efekti uygulaması dekor amaçlı farklı seçimler yapmak isteyenlerin tercih edeceği seçenekler arasında yer almaktadır. Boya üzerine farklı ekipmanlar ile darbeler uygulanarak bu şekilde efekt oluşturularak yapılan uygulama sayesinde mermer kullanmak isteyenler için aynı etki oluşturulmaktadır.

Özellikle ofis veya evlerde kullanılan uygulama iç mimari de daha şık ve modern görüntüler oluşmasını sağlamaktadır. Kolay uygulanabilir olması da ustalar tarafından kısa sürede işlemin tamamlanmasına yardımcı olmaktadır. Boyanın uygulaması yapıldıktan sonra uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanım imkanı elde edilebilir.

Mermer Efekti Boya Uygulama Maliyeti

Mermer döşeme işlemine oranla daha düşük maliyet ile yapılacak olan uygulama sayesinde bütçesini zorlamak istemeyenler için daha şık ve etkileyici bir dekorasyon yapmak adına tercih edilmektedir. Uygulama için gerekli olan boya ve ustalık işlemleri için ödenecek olan tutar uygun maliyet ile hizmet almanızı sağlayacak düzeyde belirlenmiştir.

Ayrıca uzun süre kullanım imkanı sunduğundan ekstra masraflar olmadan da kullanılmaya devam edilmesini sağladığından daha etkili sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Yapılacak uygulama sonrasında duvarın yeniden farklı uygulamalar yapılması için elverişli olması da değişiklik yapmak isteyenler açısından önemli bir noktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.