Beton duvar dekorasyonu

Beton efektli duvarlar bu yıl çok moda ;

Beton renkli duvarları artık bir çok mekanda görmek mümkün restoranlarda başlayan beton görünümlü kolon,tavan,duvar dekorasyonundan sonra ofis ve evlerde doğal bir dekorasyon istenen tüm mekanlarda kullanılmakta.Nedir beton rengine olan bu merak renk özelliği sayesinde mekanlara huzur veren özelliği sayesinde brüt beton sıvalar bu yıl çok moda.Gri renk tonu özellikleri ve brüt beton görünümlü sıva duvar dekorasyon uygulamalarımızı inceleyebilirsiniz.

Beton görünümlü tv ünitesi duvar dekorasyonları.

Beton zeminlerin rengi olan gri renginin her tonu aynı güzeldir. Özellikle mekanlarda güzel bir görünüm sağlar ve olumlu bir etki bırakır. Gri rengin bilinen en büyük özelliklerinden biri bütün duvarlar için en uygun tamamlayıcı renk olma özelliğini taşımasıdır.

tv duvarı beton rengi boya ve sıva örnekleri

Maslak Ağaoğlu my home brüt beton görünümlü efekt sıva uygulaması.

Aklınıza gelebilecek duvar boyamak için kullanılan hemen hemen her renk gri ile büyük bir uyum sağlamaktadır. Gri rengin kullanılmakta olduğu bütün mekanlarda bunaltıcı hava yerine sakinleştirici bir hava vardır. Ağırbaşlı bir atmosfer sağlamak için gri renk sıklıkla kullanılmaktadır. Gri renkli imitasyon duvar panelleri beton görünümü sağlayarak mekanlarda şık bir görünüm sağlamaktadır.

Örneğin kafelerde müşteriler için huzurlu ve sakin bir ortam yaratmak için beton rengi olan gri ve tonlarındaki duvar dekorasyonları sıklıkla tercih edilmekte ve büyük ilgi görmektedir. Çalışma ofislerinde işe tamamen odaklanmak için gri renkler tercih edilmektedir. Gri rengi seven ve tercih eden kişiler çoğunlukla sessiz sakin ve sevilen kişilerdir.

Gri renginin bu özelliklerini bilen kişiler gerek ev gerek işyerlerinde oluşturdukları konsept ve dekorasyonlarda gri rengin hakim olması sebebiyle beton görünümlü duvar panellerini kullanmayı tercih etmektedir. Gri renk ve tonları dekorasyonlarda çoğunlukla ihmal edilen bir renktir. Uygun bir ton yakalandığı zaman gri renk pek çok role bürünebilir. Gri renk ve tonlarının sakinleştirici bir etkisi bulunmaktadır. Yaratıcılığın artmasına yardımcı olmasının yanı sıra kullanıldığı alanlara ayrı bir hava katar.

Çoğu kişi tarafından solgun ve ruhsuz olarak bilinen gri günümüzde hak ettiği değeri bulmaya başlamıştır. Özellikle duvar dekorasyonlarında sıklıkla kullanılan gri istenilen görüntüyü tamamlamak ve istenilen ortamı oluşturmak için sıklıkla kullanılmaktadır. Dekore edilen ve yeni bir havaya bürünen birçok alanda grinin ayrıcalıkları hemen fark edilmektedir.

Dekorasyonda Gri ve Tonlarının Önemi

Gri rengin en çok kullanıldığı alan beton görünümlü ve beton renkli duvar panellerinin kullanıldığı ortamlardır. Donuk renk olarak bilinen gri doğru tonlarda kullanıldığında ve bu tona uygun renklerin bulunduğu aksesuarlar ile desteklendiğini de çok dinlemek ortamlar oluşturabilmektedir.

Örneğin beton görünümlü bir duvar pastel tonda renkler ile desteklendiği zaman çok sofistike bir ortam ortaya çıkarılabilir. Bunun başarılması için kaliteli ürünler tercih edilmeli ve bu işi profesyonel olarak yapmakta olan bir firmadan yardım alınmalıdır. Çünkü doğru ve usta eller tarafından yapılan müdahaleler ile yaşadığınız ve kullandığımız alanlar tahmin edemeyeceğiniz boyutlarda değişime uğrayarak sizi olumlu yönde derinden etkileyecektir. Oturma odanızın sadece bir duvarını bile beton görünümlü duvar dekorasyonu ile değiştirmemiz bile büyük farklar yaratacaktır. Yaşanılan değişikliği ve bu değişikliğin ortama kattığı büyülü havayı sizde gözlerinizle görecek ve yarattığı pozitif durumu fark edeceksiniz. Hayalini kurduğumuz ortamları oluşturmak ve bu ortamlara tarzınızı yansıtmak artık sandığınız kadar zor değil. Profesyonel yardım alarak kısa sürede basit müdahalelerle usta ellerin muazzam dokunuşları ile hayal ettiğiniz ortamları gerçeğe dönüştürmek gayet basit bir hale gelmiştir. Arzu ettiğiniz ortamlara bir an önce kavuşmak ve bu ortamlarda grinin tonlarını uyumlu bir şekilde kullanmak istiyorsanız bu işi profesyonel olarak yapan firmamıza danışabilir ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Firmamız İle Grinin Tonlarını Yeniden Keşfedin

Hayatınızı devam ettirmiş olduğunuz bütün ortamlarda kaliteyi yakalamak ve bu ortamlara beton görünümlü duvar modelleri ile  grinin tonlarını  kullanarak ayrı bir hava katmak istiyorsanız iletişim bilgilerinizden firmamıza ulaşarak firmamızın sunmuş olduğu kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler ile grinin tonlarını yeniden keşfedebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.