Beton Duvar Blok Görünümü

 

Beton Duvar Blok Görünümü
Son yıllarda insanlar duvar dekorasyonu konusunda sürekli arayış içindeler ve bu arayışta beton duvar blok görünümü son zamanlarda oldukça popüler olmaya başlamıştır. Bu popüler olmada görünümünün doğal bir güzelliğe sahip olmasının büyük bir payı vardır. Artık günümüzde insanların aradığı bir numaralı kriterde doğal ve sade bir güzellik anlayışıdır. Bu görünümde tamda bunu fazlasıyla sağlamaktadır.

Buradaki ana amaç ise insanlara sıcak bir yapı görünümü yaratmaktır. Çünkü günümüzde süslü yapılar insanların gözünü korkutmaktadırlar. Özellikle kafe gibi yerlerde beton blok görünümü kullanılarak potansiyel müşterilere burasının bir yuva olduğu ve burada vakit geçirmenin çok da pahalı olmadığı yönünde bir mesaj verilmek istenmektedir. Zaten süslü görünümlü dekoratif duvarlara artık neredeyse tarihe karışmış durumdadır. Televizyonda da artık insanların evlerinin duvarlarını bu şekilde yaptırdıkları ve bununda bir akıma dönüştüğü görülmektedir. Ve bu akım artarak devam etmektedir. Yeni teknolojilerde bu yöntemiz fazlasıyla desteklemektedir.

Beton Duvar Blok Kullanım Alanları

Bu dekoratif duvarların günümüzde oldukça yaygın bir kullanım alanı bulunmaktadır. Bunlardan bazıları ise şunlardır; Tüm iç ve dış cephe duvarlarında, izolasyonlu taşıyıcı tipi duvarlarda, asansör ve merdiven çevresindeki duvarlarda, betonarme istinat duvarlarında, kolon arası tüm bölme duvarlarında, bahçe duvarlarında, site duvarlarında, okul, hastane gibi kamu alanlarını çevirmek için yapılan duvarlarda, karayollarında kullanılan ses tipi duvarlarda ve kaplama ev duvarlarında oldukça fazla bir şekilde tercih edilmektedir. Kısacası modern ve sade bir görüntü vermek istediğiniz tüm duvar tiplerinden hem de oldukça rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Ve kullanım alanları her geçen gün biraz daha fazla artmaktadır.

Kolonlara beton duvar Blok Görünümü

Birçoğumuz mekânımızda ki kolonlardan oldukça şikâyetçi durumdayızdır. Özelliklede görüntüyü bozduğu ev ya da mekân içinde bütünlüğü bozduğu konusundadır. Bu şikâyetlerimizde haksızda sayılmazsınız. Ama Kolonlara duvar blok görünümü vermek suretiyle görsel anlamda tüm şikâyetleriniz bir anda sonlanmış olacaktır. Üstelik evinizde eski yapılardakine benzer bir hava katarak sanki tüm binayı restore ettirmiş gibi bir imaj yaratılacaktır. Normal anlamda tüm mekanı yada evi restore ettirmek oldukça yüksek meblağlara sebep olacakken. Bu yaptığımız hizmet sonucu aynı etkiyi çok ama çok daha az bir meblağa yapmış olacaksınız.

Betonart Duvar uygulama fiyatı

Genel olarak bakıldığında evinize veya mekânınıza farklı, sade ama bir o kadarda ilgi çekici bir hava getirmektedir. Eşyalarınızı değiştirmeden sanki yeni eşyalarmış gibi etki yapmaktadır. Kullanışlı ve uzun ömürlü olması da hesaba katılırsa Betonart duvar blok görünüm fiyatları oldukça hesaplı bir seviyede kalmaktadır.

Beton Duvar Blok Özellikleri
Beton duvar blok görünümlü duvar dekorasyonu, duvar ve tavanlarda farklı, yaratıcı ve doğal bir görünüm elde etmemizi sağlamaktadır. Doğal görünümü sayesinde yapıldığı yerlerde sade ama bir o kadar da göz alıcı, duru, insanları rahatlatan ve moralini arttıran görünüm sağlamaktadır. Bununla birlikte evinizdeki hemen her eşya ve diğer dekoratif ürünlerle beraber kullanıldığında diğer ürünlerin daha belirgin olmasını ve ön plana çıkmasını sağlamaktadır. Bu duvar bloklar ev eşyalarınızın en iyi dekoratif özellik sahibi olmasını sağlamaktadır.

 

Bu blok türünü tercik etme sebeplerinden biride kullanılacak renklere göre evinizin çehresini değiştirmesidir. Evinize çok farklı bir boyut kazandırmaktadır. Sade ve yumuşak tarzda renk kullandığımızda evimizdeki diğer güzelliklerin ön plana çıkmasını sağlarken canlı renklerin kullanımında ise eviniz birde sadelik ve modernliğin bir birleşimine dönüşmektedir. Evinize yeni eşyalar almanda sanki tüm eşyaları değiştirmiş gibi bir görünüm sağlamaktadır.


					
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.