Beton dokulu İtalyan sıva

Beton dokulu İtalyan Sıva

Giderek yaygınlaşan kullanımı nedeniyle özellikle İtalyan boya günümüzde farklı alanlarda gerçekleştirilecek çalışmalar sırasında tercih edilmektedir.

DUVARBETON.COM

Pratik uygulanabilir olması ve aynı zamanda sağlamış olduğu etki nedeniyle tercih edilen İtalyan sıva birbirinden farklı görünümlerini elde edilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Mermer efektini oluşturmak için özel olarak hazırlanmış olan boyanın kullanımı sağlanmaktadır.

Farklı renk seçenekleri kullanılacak olan alanın dekorasyonuna uygun şekilde seçim yapılmasını sağlamaktadır. Geniş renk kartelası sayesinde uygulama yaptırmak isteyenler için tercih edilecek olan farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Dış veya iç mekanda gerçekleştirilecek olan uygulamalar sırasında alanında uzman ustalar tarafından yapılacak çalışmalar ile sorunsuz şekilde uygulanması sağlanabilir.

İTALYAN EFEKTLİ BOYA – BETON GORUNUMLU İTALYAN SIVA

İtalyan Sıva Nasıl Kullanılır?

Özel olarak kullanılacak olan İtalyan dekoratif sıva gerçekleştirilecek olan uygulama sonrasında farklı görünüm elde edilmesini sağlamaktadır. Özel karışımı nedeniyle gerçekleştirilen uygulamalar sonrasında farklı bir görünüm elde edilirken aynı zamanda doğal görünmesini sağlamaktadır. Alışıldık duvar boyalarını kullanmak istemeyenler için tercih edilebilecek seçenekler arasında yer almaktadır.

 

Mala yardımı ile gerçekleştirilecek olan uygulama sayesinde duvarlarda özellikle doğal sıva görüntüsü oluşturmaktadır. Aynı zamanda kullanılacak farklı renk geçişleri alışıldık tarzın dışına çıkılmasını ve farklılık oluşturulmasını sağlamaktadır. Profesyonel ustalar tarafından gerçekleştirilecek olan çalışmalar sonucunda kullanıcılar için istenilen etkileyici sonuçların elde edilmesi sağlanabilir. Düşük maliyet ile duvarlarda fark yaratmak isteyenler tarafından tercih edilecek ürün yapılacak olan uygulama sonrasında uzun yıllar sorunsuz kullanım olanağı sağlamaktadır.

İtalyan Mermer Efekt Boya ve Sıva

Günümüzde yaygın kullanıma sahip olan İtalyan mermer efekt boya duvarda mermer kullanmak istemeyenlerin özellikle mermer görüntüsüne sahip olması amacıyla hazırlanmıştır. Pratik uygulama yapılması kısa süre içerisinde istenilen duvarlarda oluşturulacak görüntü ile sorunsuz şekilde kullanımını sağlamaktadır.

Mermer kullanımı özellikle duvarlarda daha soğuk bir görüntü oluşmasına neden olabileceği için özel olarak hazırlanmış olan boya ile oluşturulacak olan mermer görüntüsü hem şık hem de kullanışlı alanlar oluşturulmasını sağlamaktadır. İçeriğinde bulunan malzemeler sayesinde birbirinden farklı renk seçenekleri üzerinden uygulama yapılmasını sağlamaktadır. Geçişlerin doğru şekilde oluşturulabilmesi için alanında uzman ustalar tarafından uygulama yapılması sağlanmalıdır.

İtalyan Efekt Boya Kullanımı

Gerekli malzemelerin hazırlanmasının ardından boya karışımı duvara uygulanarak istenilen görüntü elde edilmektedir. İtalyan boya firmaları tarafından hazırlanmış olan boyanın içerisinde bulunan malzemeler oluşturulacak mermer görüntüsünü farklı renk geçişleri ile uygulanmasını sağlamaktadır. Mat ve parlak geçişler duvarda istenilen görüntünün oluşturulmasını sağlamaktadır.

Mermer deseni dokusu ile geniş kullanım alanına sahiptir. İhtiyaç duyulabilecek her alanda gerçekleştirilecek olan uygulamanın ardından uzun süre sorunsuz şekilde kullanılabilir. Mermer görüntüsünün yanı sıra özellikle sıra ile gerçekleştirilecek olan uygulamalar doğal bir görüntü oluşturulmasını sağlamaktadır. Farklı renk seçeneklerinin bir arada uygulanması istediğiniz gibi modern bir görüntüye sahip olunmasını sağlamaktadır.

İtalyan Sıva Fiyatı

Uygun maliyet ile gerçekleştirilecek olan uygulamalar sayesinde yaygın kullanıma sahiptir. Daha uygun fiyat seçenekleri ile yapılacak olan uygulamalar özellikle mermer kullanmak yerine duvarlarda mermer görüntüsünü boya ya da sıva ile oluşturmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Belirlenen fiyat seçeneği üzerinden yapılacak olan hesaplamalar kullanılacak alana göre tercih yapılmasını sağlamaktadır.

Markalara göre değişecek olan İtalyan sıva fiyatı kullanıcılar için belirleyici olmaktadır. Uygun fiyat seçeneği üzerinden uygulama yapmak isteyenler özellikle farklı markaların ürünlerini inceleyerek yapacakları tercihler doğrultusunda seçmiş oldukları markanın ürünü ile uygulama yapabilirler. Efekt boyalarda özellikle renk seçeneğinin ve desen dokusunun farklı şekillerde oluşturması nedeniyle yapılacak olan tercihler konusunda kullanıcıların zevklerine uygun şekilde seçim yapılması mümkündür.

Tüm uygulamalarımız ;

DUVARBETON.COM-2019-KATALOG

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.