Beton derzli duvar dekoru

Beton Derzli Duvar Dekoru

Sıva görünümlü duvar dekorasyonlarına , eskiden olsa belki çok daha farklı bakılırdı ucuz gösterdiği düşünülürdü ancak, şu anda doğallık ve naturellik ön planda olan yapılar ön plana çıkması dolayısıyla bir çok yerde beton derzli duvar dekoru konusunda çeşitli işlemlerin yapıldığını görmek çok doğal olarak karşılanıyor.

derzli-beton-duvar-dekorasyonu

Bu konuda çeşitli mağazalar ve çalışma ortamlarında çok güzel uygulamalar yapılıyor. Özellikle bir baktığınızda o kadar da basit görünmüyor. Yan tarafları farklı şekillerde olarak dizayn edildiğinde, çok hoş görüntüler sunarak çok kısa sürede insanların sürekli olarak bu konudaki takdirlerini ve seçeneklerini kazanmayı başarmış durumdadır. Bu yüzden de sizler de bir çok sebeple böyle bir işlem yapılmasını isteyebilirsiniz. Bir çok dükkan ve özellikle son zamanlarda artan şekilde kendini gösteren fast food ve aperatif içecekler konusundaki dükkanlar çok özel görüntüleri için bu işlemleri tercih etmektedirler. Bunun haricinde, bazı iş yerleri özellikle de daha karizmatik işlemlerin görünmesini isteyenler, bu konuda gereken yatırımları yapmaktadırlar.

Beton Derzli Duvar Dekoru Nasıl Yapılır? 

Dekorasyon ve estetik konusunda bir çok iş yeri artık çok ciddi rakamlar harcamaktadır. Bunun için de çok daha farklı yaptırımlar uygulanmaktadır. Bir mağazanız varsa, kesinlikle bu tarz harcamalar çok önemli ve aktif olmaktadır. Diyelim ki, derz dolgu duvar dekoru uygulaması hakkında çalışmaya karar verdiniz. Bu durumda yaptırdığınız işlemin asıl güzel tarafı bu dekor kısmının çok yüksek maliyetlere çıkmamasıdır. Ancak, bu konuda sizler de bir dekorasyon yaptıracaksanız, bu durumda, işlemleri yaparken, çok dikkatli çalışmalı ve çevresine buna göre dekorasyon yaptırmanız gerekmektedir.

istanbul brüt beton duvar dekorasyonu

Bir işlem yaptırdığınız zaman öncelikle sizlere tavsiye olarak sunacağımız olay, gerekli işlemler için doğru ve ciddi bir tasarım çalışması olmaktadır. Yani derz dolgu yapılmış duvarın yan tarafına şampanya köpüğü sürüp geçmeye kalkarsanız bu defa daha da kötü bir görünüme sahip olursunuz. Bu tarz durumlarla yüzyüze kalmamak için sizlerin de yapması gereken kesinlikle ona göre tasarım yaptırarak çalışmak durumu olmaktadır.

Kuaför salonları için brüt beton görünümlü dekoratif duvar sıva seçenekleri.

Derz Dolgu Duvar Dekoru İçin Tasarım Nasıl Yapılır? 

Diyelim ki, bu tarz bir işlem yaptırarak farklı bir hava estirmeye karar verdiniz. Bu durumda yapılacak tasarım o renk geçişine uygun olmaktadır. Tuğla deseni verdiğinizi düşünürsek yan duvara geçiş yine de arada sıva görüntüleri sayesinde olmaktadır. Ayrıca, yerlere de tasarım yapılırken buna göre işlem yapılarak gerekli estetik geçiş sağlanması gerekmektedir. Bu yüzden derz dolgu duvar dekoru tasarımı gerçek anlamda çok büyük önem taşımaktadır.

Derzli brüt beton sıva

Derz Dolgu İşlemleri Hakkında Kesin Bilgiler Nelerdir? 

Açık konuşmak gerekirse sadece dışa bir sıva atılmış gibi görünmesine rağmen, aslında bu konuda sizler için, gerekli işlemlerin yapılması da önem arz etmektedir. Bu işlemler yapılırken, sizler öncelikle gerekli tasarım işlemlerini yaptırmalısınız ve bu konuda memnun olmalısınız. Eğer bu konuda memnun olmazsanız o zaman işte sıkıntı yaşanmaya başlamaktadır. Bu yüzden de sizler için en güzel fikirlerin çıkması ve sizlerin de bu konuda memnun olması gerekmektedir.

Sizler de tasarım işlemleri ile ilgili olarak gereken işlemleri yaptırmadan sadece işlemin hızlı şekilde dönüşümü için ve sizlerin içinize sinmesi için daha başarılı sonuçlar alma şansınız olacaktır. Bu arada şu konuda da bilgi vermek gerekirse, bu tarz duvarların ışıklandırması da ona göre yapılmaktadır. Biraz daha kısık ışıklar tercih ederek, çok daha güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu yüzden de sizler de istediğiniz gibi farklı dekorasyon işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz.

Derzli brüt beton görünümlü sıva dekorasyonu uygulamaları için lütfen fiyat teklifi alın.

betonart dekoratif sıva boya

Brüt beton görünümlü sıva – İtalyan dekoratif boya

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.