Beton blok görünümü

Beton blok görününümlü duvar sıva uygulaması ;

Dekorasyonun en etkili tamamlayıcılarından birisi olan duvar dekorasyonu,modern ve brütalist dekorasyonlarda en çok tercih edilen duvar boya ve sıva uygulamaları arasında ham brüt beton blok etkili duvar uygulamalarımızı inceleyebilirsiniz.Beton blok sıva uygulamaları hemen,hemen tüm duvar yüzeylerinde uygulanabilir.

Eski boyalı yüzeyler,alçıpan,boardex kaplama,montajı yapılmış mdf plaka üstü,su kontrası,İç cephelerde kullanılan beton efektli sıvamız aynı zamanda dış cephelerde son kat koruyucu cila yardımı ile uzun yıllar kullanılabilir.

Beton görünümlü efekt sıvamız tamamen sizin duvar ölçünüze göre ölçüm yapılarak,dikdörtgen,kare,dikey ve yatay derz etkisi verilerek uygulanır.Hazır fiber paneller gibi rütuş ve boya işlemi yapmanızı gerek kalmadığı gibi fiber beton panellere oranla maliyeti çok daha düşüktür.

Beton efektli duvar sıva uygulaması ne kadar sürer ?

Beton efektli sıva uygulamaları ev ve iş yerlerinde kısa zamanda uygulanması ile oldukça avantajlıdır.Her hangi bir koku yapmaz ortalama bir günde 80 m2 ile 100 m2 arasında uygulama yapılmaktadır.Aynı gün içinde üzerine vida,çivi çalışması yapılabilir.Beton renginin tam ortaya çıkması ortalama 3-4 gün sürmektedir.

Beton efektli sıva da renk seçeneklerine gelince beyaz ile siyah arasında olan tüm renklerin uygulanması mümkündür yine beton duvarın tüm dokularını görebilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. özlem güner dedi ki:

    Merhabalar,
    MDF üzerine beton efekt sıva yapılabiliyor mu?