Banyoda brüt beton duvarlar

Banyolarda brüt beton duvarlar ;

Banyolarda beton duvarlar bu yıl çok moda,Su geçirmeyen özelliği sayesinde neme ve rutubete dayanıklı sıva uygulaması brüt beton görünümlü dekoratif efekt uygulamalar,Banyonuzda farklı bir hava yaratmak isterseniz sizlere mükemmel doğal görünümlü beton duvar sıvasını tavsiye edebiliriz.

banyo-duvar-dekor-beton

brut-beton-banyo

Çok hızla gelişen teknoloji, yeni ürünler, sürekli artan iletişim mecraları, ekranlar, telefonalar, bildirimler ve daha niceleri. Bu kadar etkenin olduğu bir yerde insan doğasının olumsuz etkilenmemesi neredeyse imkânsız bir hal alıyor. Çevremizde ve hatta kendimizde de en çok gözlemlediğimiz sorunların başında dikkat dağınıklığı var.

Yoğun tempolu geçen bir günün ardından rahat, ferahlatıcı ve tazeleyici bir dekora sahip evinde dinlenmek herkesin hayalidir. Çalıştığı ortamın kişiyi motive edici olması, yaratıcılığını arttırması ve üzerindeki fazla stresi almasını herkes ister.

Bu konuda dokuların ve renklerin farklılaşan dünyasına merhaba diyerek kendinizi ya da çalışanlarınızı daha mutlu edebileceğiniz ortamlar yaratmak mümkün

 

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Dileksi dedi ki:

    Bu uygulama duş kabininin iç kısmında suyla maruziyette uzun vadede herhangibir sorun yaratmayacak kadar daynıklımıdır