Ağaç kabuğu duvar dekorasyonu

Ağaç kabuğu görünümlü dekoratif boya ve sıva uygulaması ;

Ağacın eşsiz doğal görüntüsünü duvarlara yansıtan tamamen,profesyonel ustalar tarafından boya ve özel efekt sıva ile uygulanan doğal ağaç kabuğu duvar dekorasyonu bu yıl çok moda.Ofis,ev,restoran ve cafe gibi tüm mekanlarda mutlaka bir duvarınızı ayırmak isteyeceğiniz mükemmel görünümü sayesinde son zamanların trend duvar kaplaması diyebiliriz.

ağaç kabuğu efekt duvar boyası – ağaç kabuğu görünümlü duvar

Ağaç kabuğunda hissedilen tüm doku ve renk seçeneklerinin özel teknikler ile uygulandığı dekoratif sıva ve boya uygulaması ile mekanlara doğal bir hava katıyoruz.Yapmanız gereken tek şey size uygun ağaç kabuğu rengini seçtikten sonra numune talebinden bulunmanız.Renk seçenekleri arasında yosun tutmuş efekt,çürümüş ağaç kabuğu,beyaz ve istenilen tüm renklerde çalışma yapılmaktadır.Uygulaması ortalama bir tv ünitesi duvarında 2 gündür ilk gün zemin ve doku çalışması bir sonraki gün efekt gölgelendirme boya uygulaması yapılmaktadır.

ağaç kabuğu görünümlü duvar dekorasyonları uygulama istanbul

Ofis karşılama,lobby,toplantı odası,kafe ve restoranlarda,evlerde ise tv ünitesi duvarı,hol,antre,yatak odası ve banyolarda tamamen naturel görüntüsü sayesinde uygulanmaktadır.

ağaç kabuğu dekoratif boya

ağaç kabuğu dekoratif duvar ve sıva uygulamaları.

ağaç kabuğu ofis duvar dekorasyonu

Ağaç kabuğu görünümlü dekoratif sıva ve efekt boya uygulamaları hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi için bize ulaşın : 0536 506 03 43

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.