• Pazartesi – Pazar: 7:00 – 18:00
 • 0536 506 03 43
 • dvrbeton@gmail.com
 • italyan boya

  Dekoratif boya istanbul

  İstanbul dekoratif efekt boya uygulama;

  Duvar dekorasyonunda en çok tercih edilen boya çeşitlerinden ilk sırada yer alan dekoratif efekt boyalar 2018 yılında yine oldukça moda.Pas görünümlü boya,mermer efektli boya,kumlu özel tasarım bir çok rengin bir arada kullanıldığı profesyonel ustalarımız tarafından uygulanan kumlu,simli mat ve kadife dokulu boya renk kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.

  Kumlu efekt boya örnekleri ;

  Kumlu boyalar geniş alanda sedef renginin mekandaki tüm renkleri içinde toplaması sayesinde duvar dekorasyonlarında diğer düz boyalara göre çok daha modern bir sonuç almanızı sağlar.

  italyan dekoratif boya kumlu modeller sedefli boya

  kumlu efekt boya sedefli sandeco istanbul

  efekt duvar boyası istanbul

  İtalyan boya , dekoratif boya , mermer desenli boya , efekt boya , pas görünümlü boya, dekoratif sıva , kumlu dekoratif boya , sedef boya

   

   

  Read more

  İtalyan dekoratif boya

  İtalyan dekoratif boya ustası ;

  Dekoratif duvar boyaları mekanlara renk ve farklı dokuları sayesinde,farklı bir atmosfer kazandırır.Mermer efekt,dekoratif desenler,boya ve sıva ile tamamen profesyonel el işçiliği sayesinde mekanlara renk katın.İtalyan dekoratif boya uygulamalarımızı sonsuz renk ve desen seçeneğine sahiptir.

  Antrasit dekoratif İtalyan boya uygulama

  Koyu renkli bir duvar dekorasyonu arayanlar için harika bir seçim olacağını düşündüğümüz dekoratif sıva duvar uygulamamız.

  İtalyan dekoratif boya ustası

  Duvarda ateş hissi uyandıran dekoratif italyan boya uygulamamız için duvarlarınızda bir ayırmanız yeterli kırmızı,turuncu,siyah,yeşil ve gri tonlarının birlikte kullanıldığı özel efekt çalışmamız.

  Bakır,paslanmış dekoratif boya uygulaması.

  Modern tarzda bir duvar dekorasyonu için paslanmış demir efektli dekoratif sıva uygulamamız tam size göre.Modern ve retro tarzda mobilyalarla farklı bir mekan yaratmanızı sağlar.

  Uygulandığı mekanlarda sakinlik hissi veren,grinin odaklanma özelliği sayesinde çok daha huzurlu bir zaman geçirmenizi sağlayan bulut desenli dekoratif boya uygulamamız.

  Klasik dekorasyonların vazgeçilmezi bakır ve ateş kırmızı renk tonları ile altın varaklı mobilyalarınızı ön plana çıkarın rahat ve keyifli bir ortam arayanlar için muhteşem dekoratif boya uygulamamız.

  Beton görünümlü efekt boya uygulamalarımızda,beton renklerinin tüm tonlarını duvarınıza yansıtabilirsiniz.

  Sınırsız İtalyan dekoratif boya renk seçeneklerimizi yakından görmek için yerinde keşif hizmetimizden yararlanın.

  dokulu lüks italyan dekoratif boya uygulamaları

  Derzli,bulut desenli,çizgili ve farklı renk kombinasyonlarının bir arada kullanıldığı kişiye özel dekoratif boya uygulamalarımızı inceleyebilirsiniz.M2 fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.Bakır eskitmeli,yeşil,mor,siyah,beyaz,mavi,bordo,sarı tonlarının bir arada aynı duvarda kullanıldığı lüks dekoratif duvar boya uygulamaları.

  Read more

  İtalyan dekoratif boya ve sıva

  İtalyan mermer desenli dekoratif boya ve sıva ;

  Standart duvar dekorasyonlarının biraz dışına çıkmak isterseniz mermer desenli italyan dekoratif iç cephe boya uygulamalarımızı inceleyebilirsiniz.Tarihte klasik venedik sıva olarakta bilinen dekoratif sıva uygulaması son zamanlarda çok moda ! Mat ve parlak dokularda geçmişte klasik evler için dekoratif sıva şeklinde yapılan dekoratif sıva uygulamasıdır.Orta çağlardan günümüze gelen bu eşsiz duvar desenleri artık modern,country ev,işyeri ve otel dekorasyonlarında kullanılmakta.

  İtalyan dekoratif boya uygulamaları.

  Uygulama yapıldığı ortama değer kazandıran İtalyan venedik sıva ve boya uygulaması birebir mermer deseni elde edebilir çok daha düşük bir maliyetle farklı duvar dekorasyonları yaratabilirsiniz.Renk seçimine gelince efekt boyalar talebinize göre binlerce renk ve desen doku çeşidine sahiptir.Uygulama için iletişime geçiniz.

  Read more
  Şuanda aktifiz